17 HAZİRAN 2019 Pazartesi 11:47
GÜNDEM
Giriş Tarihi : 19-09-2018 12:36   Güncelleme : 19-09-2018 12:36

Samsun'da 17 yaşındaki Funda sır oldu

Samsun'un Ladik ilçesinde 9 gün önce kimseye haber vermeden ortadan sır olan evin tek kızı 17 yaşındaki Funda Acı, bir türlü bulunamıyor. Baba Mahmut Acı, kızının kendisine telefon açarak iyi olduğunu söylemesinin yüreklerine su serpeceğini söyledi.

 Samsun'da 17 yaşındaki Funda sır oldu

Samsun'un Ladik ilçesi Akpınar Mahallesi'nde oturan henüz 17 yaşındaki Funda Acı, 9 gün önce ortadan kayboldu. Baba Mahmut Acı, kızının kaybolması üzerine durumu savcılığa bildirdi. Ancak şuana kadar herhangi bir sonuç alınamadı.

Kamyon şoförü olan 2'si erkek 3 çocuk babası 41 yaşındaki Mahmut Acı, kızının tüm aramalara rağmen bulunamadığını, bu nedenle hergün üzüntü içinde olduklarını belirterek, "Funda kimseye haber vermeden evi terketmiş. Nereye gitti, kimle gitti? bilemiyorum. Kaçtı mı kaçırıldı mı? onu da bilmiyorum. 9 gündür kızımızdan bir haber bekliyoruz. Eğer evlenmek için kaçtıysa buradan söz veriyorum, tek bir lafım olmayacak. Yeterki bize bir telefon açsın, iyi olduğunu söylesin. Yoksa her gün acı içinde ondan gelecek bir telefonu bekliyor olacağız. Eğer kızımı fotoğrafından tanıyan varsa ne olur polise haber sersin. Kızımızın yokluğuna artık dayanamıyoruz" dedi.

SAMSUN HABER HATTI

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA