GÜNDEM
Giriş Tarihi : 23-04-2020 16:36   Güncelleme : 23-04-2020 17:10

Samsun'da 23 Nisan'da doğan çocuklara doğum günü sürprizi

Samsun'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla doğum tarihleri aynı gün olan çocuklar, Sosyal Vefa Destek Grubu görevlileri tarafından unutulmadı. Doğum günü süprizi yapılan çocuklar evlerine getirilen pastadaki mumu üfleyerek büyük bir mutluluk yaşadı.

Samsun'da 23 Nisan'da doğan çocuklara doğum günü sürprizi

Samsun'da ilçe kaymakamlıkları tarafından oluşturulan Sosyal Vefa Destek Grubu görevlileri, sokağa çıkma yasağı uygulaması nedeniyle talepleri yerine getirirken, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla doğum tarihleri aynı gün olan çocukları da sevindirmeye çalışıyor.

Bu amaçla Samsun'un Vezirköprü İlçesi'nde oturan Mehmet Paşa ilkokul ögrencilerinden Rana Durmaz'a doğum günü kutlaması yaptı. Kapıyı açan küçük kız,  ellerindeki pastayla 'İyi ki doğdun Rana' diyerek tempo tutan görevlilere önce şaşırdı sonra da büyük bir sevinç yaşadı. Ardından pastadaki mumu üfleyerek görevlilere teşekkür etti. 

Bu arada Suriye'nin Afrin Bölgesinde Şubat 2018 tarihinde düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan Astsubay Kıdemli Çavuş Göksu Şafak Şahin'in kızı 3 yaşındaki Reyyan Öykü'ye de doğum günü süprizi yapıldı. Samsun'un Havza İlçesi'ndeki Sosyal Vefa Destek Grubu görevlileri, Küçük Reyyan'a hem doğum günü pastasını hemde çeşitli hediyeler verdi.

SAMSUN HABER HATTI