GÜNDEM
Giriş Tarihi : 11-12-2020 17:12   Güncelleme : 11-12-2020 17:12

Samsun'da 3 çocuk babasının intiharı Türkiye'de gündem oldu

Samsun'da 3 çocuk babası Metin I.'nın iki eline 'İş ve Aş' yazısı yazıp köprü korkuluğuna kendini asarak intihar etmesi sosyal medyada Türkiye gündemi oldu. Polis olayı aydınlatmak için araştırma başlattı.

Samsun'da 3 çocuk babasının intiharı Türkiye'de gündem oldu

Samsun'un Canik İlçesi'ndeki acı olay, Kuzey Yıldızı Mahallesi'nde meydana geldi. Samsun'da Hırdavat malzemeleri satan bir mağazada çalıştığı belirtilen 3 çocuk babası 46 yaşındaki Metin I. iddialara göre her iki elin avucuna 'iş ve Aş' yazısı yazarak köprü korkuluğuna kendini asarak yaşamına son verdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri tarafından yapılan incelemede Metin I.'nın üzerinde intihar notu da bulundu. Yaşamına son veren Metin I.'nın cenazesi otopsi yapılmak üzere Samsun Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis olayın aydınlatılması için geniş çaplı soruşturma başlattı. Otopsi işlemleri tamamlanan Metin I.'nın cenazesi bugün ikindi namazı sonrasında Amasya'nın Suluova İlçesi'nde toprağa verildi.

TÜRKİYE'DE GÜNDEM OLDU
Bu arada Metin I'nın avuçlarına 'İş ve Aş' yazısı yazıp intihar etmesi sosyal medyada yankı buldu ve gündem oldu. 3 çocuk babasının ölümüyle iligili binlerce paylaşım ve yorum yapıldı.

SAMSUN HABER HATTI