GÜNDEM
Giriş Tarihi : 03-07-2023 13:07

Samsun'da 4 ayrı kazada 21 kişi yaralandı

Samsun'un Kavak, 19 Mayıs, Çarşamba ve Bafra ilçelerinde meydana gelen 4 ayrı kazada 21 kişi yaralandı.

Samsun'da 4 ayrı kazada 21 kişi yaralandı

Samsun'un Kavak ilçesi Karaaslan Mahallesi Ankara yolunda meydana gelen kazada, Bursa'daki yakınlarının düğün törenine katıldıktan sonra Terme ilçesine dönen Erdoğan Yıldırım idaresindeki 55 C 73 06 plakalı minibüs, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu devrildi. Kazada, Fatma Demirci, Kemal Güner, Eren Gülmez, Şaduman Gülmez, Fatmanur Yıldırım, Öykü Yıldırım, İpek Yıldırım, Nurten Yıldırım ile Hatice Yıldırım yaralandı.

19 Mayıs ilçesi Dereköy Mahallesi Sinop karayolunda ise arızalandığı için yol kenarında duran 21 yaşındaki Seyirhan Kanca'nın kullandığı 55 AAT 669 plakalı otomobile 30 yaşındaki Kadir Bayburt idaresindeki 55 TB 944 plakalı araç arkadan çarptı. Kazada, Fatma Kanca, sürücü Kadir Bayburt, Gamze Bayburt, Ercan Bayburt ile 6 aylık Atilla Bayburt yaralanarak Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

Çarşamba ilçesi Ambarköprü mevkii Ordu karayolunda Adem Y. idaresindeki 55 VG 923 plakalı hafif ticari araç sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu karşı şeride geçerek Ufuk K. yönetimindeki 55 AJ 873 plakalı otomobile çarptı. Kazada her iki araç sürücü ile birlikte  Hülya K. ve Meryem K. yaralanarak Çarşamba Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedai altına alındı.

Bafra ilçesi Darboğaz Mahallesi'nde de 65 yaşındaki Mustafa G. yönetimindeki 61 KF 364 plakalı otomobil, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kanala yuvarlandı. Kazada sürücü Mustafa G., Ayşegül Sekban ve Saime Aksoy yaralandı.