GÜNDEM
Giriş Tarihi : 13-02-2021 15:24   Güncelleme : 13-02-2021 15:24

Samsun'da acı kader! 8 yıl önce de benzer kazada diğer oğlunu kaybetmişti

Samsun Bafra'da baraj gölüne uçan kamyonette oğlu ve dünürü ile birlikte hayatını kaybeden Dursun Ali Doğan'ın 8 yıl önce de benzer kazada diğer çocuğunu kaybettiği ortaya çıktı. Ölümü ile yakınlarını yasa boğan baba, oğlu ile birlikte diğer çocuğunun yanına defnedilecek.

Samsun'da acı kader! 8 yıl önce de benzer kazada diğer oğlunu kaybetmişti

Samsun'un Bafra İlçesi'ndeki korkunç kaza, dün gece Selemelik Mahallesi Kolay yolunda meydana geldi. Hüseyin Doğan'ın, kullandığı 55 NR 383 plakalı kamyonet, sürücünün yağışlı yolda rampa aşağı inerken direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu önce yol kenarındaki direğe ardından da Derbet Baraj Gölü'ne uçtu.

Cenaze dönüşündeki feci kazada sürücü Hüseyin Doğan, babası Dursun Ali Doğan ile kayınpederi Kamil Öztürk olay yerinde hayatını kaybetti. Öztürk'ün kardeşi Faik Öztürk ise kazadan yaralı olarak kurtuldu. Baraj gölünden çıkarılan cenazeler Bafra Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken, yaralı ise aynı hastanede tedavi altına alındı. Otopsi işlemleri tamamlanan Kamil Öztürk'ün cenazesi ise bugün Yeni Mezarlık'ta toprağa verildi.

ACI TESAFÜF
Bu arada kazada dünürü ve oğlu ile birlikte yaşamını yitiren Dursun Ali Öztürk'ün, 8 yıl önce de küçük oğlunu benzer kazada kaybettiği ortaya çıktı. Baba ve oğlunun öldüğü Derbent Barajı göl sahasının yukarısındaki Altınkaya Barajı'nda 2013 yılı Aralık ayında meydana gelen kazada İbrahim Öztürk kendi kullandığı kamyonet ile göl sahasına uçmuş ve hayatını kaybetmişti. Öztürk ailesinin yakınları bu acı kader ile yasa boğuldu. Talihsiz baba, oğlu ile birlikte Pazar günü Bafra'nın İğdir Mahalle mezarlığında diğer çocuğunun yanına defnedilecek.

SAMSUN HABER HATTI