19 ŞUBAT 2019
Advert
Advert

Samsun´da, AK Parti´de coşkulu kutlama

Samsun´da kesin olmayan seçim sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte vatandaşlar Recep Tayyip Erdoğan’ın başkan seçilmesini Kurtuluş Yolu´nda kutladı. Havai fişek gösterilerini yapıldığı kutlamalarda Samsun sokakları da karnaval alanına döndü.

Samsun´da, AK Parti´de coşkulu kutlama

Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde kesin olmayan sonuçların açıklanmasının ardından Samsun'da partililer sokaklara döküldü. Erdoğan’ın başkan olmasına sevinen vatandaşlar kutlamaları ilk olarak AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezin’de yaptı. Diğer yandan Samsun’un bir çok yerinde silah atarak ve arabalarla konvoy oluşturarak kutlamalar yapıldı.

Ardından vatandaşlar ve Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ile AK Parti Milletvekili adayları Kurtuluş Yolu'nda buluştu. Burada vatandaşlara teşekkür konuşması yapan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, "Biz de Samsun’a karşı borcumuzu ve üzerimize düşeni elbette yapacağız. Samsun yarından itibaren Türkiye'nin aydınlık geleceğinde en önde yürümeyi hak etmiştir" dedi.

Kutlamalar daha sonra havai fişek gösterisinin ardından son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Erdoğan Tok'a İlkadım'da sevgi seli
Başkan Erdoğan Tok'a İlkadım'da sevgi seli
Hasan Togar: Tekkeköy için daha çok çalışacağız
Hasan Togar: Tekkeköy için daha çok çalışacağız