ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 18-11-2020 16:35   Güncelleme : 18-11-2020 16:35

Samsun'da babasının vurduğu Nazım Bulut hayatını kaybetti

Samsun'da babası tarafından 1,5 ay önce 2. kez tabancayla vurulan 44 yaşındaki Nazım Bulut, tedavi gördüğü hastanede kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Samsun'da babasının vurduğu Nazım Bulut hayatını kaybetti

Samsun'un  İlkadım İlçesi'ndeki olay Pazar Mahallesi Müftü Sokak'ta meydana geldi. İddialara göre, olaydan  3 ay önce 3 Temmuz günü kavga ettiği 44 yaşındaki oğlu Nazım Bulut'u tabancayla bacaklarından vurmaktan adli kontrol şartıyla serbest bırakılan 70 yaşındaki Kemal Bulut, 2 Ekim tarihinde  oğlu ile yine tartıştı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine de  tabancayla ateş açan Kemal Bulut, oğlunu başından kolundan ve karnından vurarak ağır yaraladı. Nazım Bulut olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Gazi Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Yakalanan baba Kemal Bulut ise polise verdiği ifadesinde, 3 ay önce  eve alkollü geldiği için tartıştığı oğlunu bacaklarından vurduğunu belirterek, "Kahvehanede karşılaştığım oğlum bana küfür etti. Bu yüzden yine tartıştık. Üzerime yürüyünce de kendimi korumak için ateş ettim" dedi ve çıkarıldığı mahkemece adli kontrol iartıyla serbest bırakıldı.

Ancak Nazım Bulut, tedavi gördüğü hastanenin yoğun bakım ünitesinde 1,5 aydır verdiği yaşam mücadelesini dün akşam kaybetti. Bunun üzerine baba, polis tarafından tekrar gözaltına alındı.

SAMSUN HABER HATTI