GÜNDEM
Giriş Tarihi : 03-12-2020 16:15   Güncelleme : 03-12-2020 16:15

Samsun'da baraj gölü köprüsünden atlayan kadın bulunamadı

Samsun Bafra'daki Altınkaya Barajı ve Hidroelektrik Santrali'nin hemen önündeki baraj gölü köprüsünden atladığı saatler sonra güvenlik kamera kayıtlarından tespit edilen 48 yaşındaki Ayşegül K. tüm arama çalışmalarına rağmen bulunamadı.

Samsun'da baraj gölü köprüsünden atlayan kadın bulunamadı

Samsun'un Bafra İlçesi'ndeki korkunç olay Altınkaya Barajı ve Hidroelektrik Santrali göl sahasında meydana geldi. İddialara göre, barajda görevli güvenlik görevlileri, köprüde park halinde olan 55 AZ 578 plakalı otomobilin saatler geçmesine rağmen hareket etmediğini farkedince yanına giderek çevrede araştırma yaptı. Kimse bulunamayınca da güvenlik kamera kayıtları incelemeye alındı.

Yapılan kamera kayıtları incelemesinde ise araçla gelen bir kadının köprüden atladığı tespit edildi.  Bunun üzerine durum jandarma ekiplerine bildirildi. Yapılan araştırmada kadının bir yurtta güvenlik görevlisi olarak çalışan 48 yaşındaki Ayşegül K. olduğu tespit edildi. Baraj gölünde Jandarma Sualtı Arama Kurtarma Timleri tarafından yapılan araştırmalarda ise kadının izine rastlanmadı.

Baraj gölünde arama çalışmaların devam ettiği belirtildi.

SAMSUN HABER HATTI