ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 20-11-2020 19:07   Güncelleme : 20-11-2020 19:07

Samsun'da bir garip olay, babasının bıçakladığı genci 5 saat sonra ağabeyi vurdu

Samsun'da hayvancılık yaptığı belirtilen İsmail Ç. sabah babası tarafından aracının içinde omuzundan bıçaklandı. Hastaneye kaldırılan ve taburcu olan genç, bu kez olaydan 5 saat sonra ağabeyi tarafından tabancayla bacağından vurularak tekrar hastanelik oldu.

 Samsun'da bir garip olay, babasının bıçakladığı genci 5 saat sonra ağabeyi vurdu

Samsun'daki garip olay Tekkeköy İlçesi Sanayi Mahallesi'nde meydana geldi. Daha önce yetiştirdiği hayvanların parasını vermediği için kavgalı olduğunu söylediği   65 yaşındaki babası İ.Ç tarafından sabah saatlerinde aracının içinde omuzundan bıçaklanan 38 yaşındaki İsmail Ç., Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedavisinin ardından da taburcu oldu. Babası ise şikayet üzerine gözaltına alındı.

Hastaneden taburcu olduktan 5 saat sonra yine aynı mahallede bu kez muhtar olduğu belirtilen ağabeyi 48 yaşındaki A.Ç. ile tartışan İsmail Ç. olayın kavgaya dönüşmesi üzerine tabancayla sağ bacağından vurularak 5 saat içinde ikinci kez hastanelik oldu. Canik İlçesi'nde özel bir hastaneye kaldırılan İsmail Ç. tedavi altına alındı. İsmail Ç.  sabah meydana gelen yaralama olayının devamı olarak vurulduğunu söyledi. 

Bu arada kavgada darp sonucu başından yaralanan  ağabeyi A.Ç. ise Gazi Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Taburcu olduktan sonra da polis tarafından gözaltına alındı.

SAMSUN HABER HATTI