GÜNDEM
Giriş Tarihi : 04-08-2020 17:24   Güncelleme : 04-08-2020 17:24

Samsun'da bir günlük kaza bilançosu: 22 yaralı

Samsun'un İlkadım, Atakum, Canik, Çarşamba ve Terme ilçelerinde meydana gelen 7 farkla kazada 22 kişi yaralandı.

Samsun'da bir günlük kaza bilançosu: 22 yaralı

Samsun'un İlkadım İlçesi Anadolu Mahallesi Korhan Ekiz Bulvarı'nda bir başka aracın sıkıştırmasıyla direksiyon hakimiyetini kaybeden 42 yaşındaki Sayime E.'nin kullandığı 16 ABL 116 plakalı otomobil, duvar üzerinde asılı kaldı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırılırken, araç vinç yardımıyla bulunduğu yerden alındı.

İlkadım İlçesi  Baruthane Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde ise pikniğe gidenlerin bulunduğu  Osman S. idaresindeki 06 DP 0912 plakalı kapalı kasa kamyonet ile Hikmet S.'nin kullandığı  61 ABY 635 plakalı otomobil çarpıştı. Kazada, iki araç sürücüsü ile birlikte 6 kişi yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Çarşamba İlçesi Kavakdibi mevkii Ordu karayolu üzerinde ise Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Duran Ç. idaresindeki 55 A 8774 plakalı motosiklet ile aniden kavşaktan çıkan Ahmet M.'nin kullandığı  07 CBN 02 plakalı otomobil çarpıştı. Kazada polis memuru Duran Ç., otomobil sürücüsü Ahmet M., Emine M. ve Hamide D.  yaralanarak Çarşamba Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis memuru  Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi.

Terme İlçesi  Ordu karayolunda ise Ahmet T.'nin kullandığı 52 KG 541 plakalı otomobil fındık bahçesine yuvarlandı. Kazada sürücüsü Ahmet T. ile Güler T. yaralanarak Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Atakum İlçesi Esenevler Mahallesi Atatürk Bulvarı'nda, Onur A. idaresindeki 55 SA 322 plakalı minibüs, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu refüje çıktı. Kazada yaralanan Kemal A. hastanede tedavi altına alındı.

İlkadım İlçesi Baruthane Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde Bakican D. yönetimindeki 55 EZ 412 plakalı otomobil ile Murat E.idaresindeki 06 AH 901 plakalıaraç çarpıştı. Kazada iki araç sürücüsü ile birlikte Tarık K., Arife G., Yağmur K., Nurdan E. ve Meral E. yaralanarak Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Gazi Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Canik İlçesi Yeni Mahalle'de elektrikli motosiklet ile yol kenarındaki kereste yığınına çarpan İran uyruklu Javad Agha H. yaralanarak kaldırıldığı Gazi Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

SAMSUN HABER HATTI