16 KASIM 2018

Samsun'da bir mermi ile 3'ü kardeş 4 kişi yaralandı

Samsun'da düğün sırasında silahtan çıkan merminin sert zemine çarpıp parçalanması sonucu 3'ü kardeş 4 kişi yaralandı. Olayla ilgili bir kişi gözaltına alındı.

Samsun'da bir mermi ile 3'ü kardeş 4 kişi yaralandı

Samsun'un Ladik ilçesi Büyükkızoğlu Mahallesi'ndeki düğünde Remzi E.'nin havaya ateş etmek için belinden çıkardığı silahı birden ateş aldı. Sert zemine çarpan mermi çekirdeği ise parçalanarak etrafa saçıldı. Bu nedenle mermi ve taş parçaları 3 kardeş olan Aslan D., Engin D, Ali D. ile 16 yaşındaki çocuğu İlker D.'nin baş ve bacak bölgelerine isabet etti. Yaralanan 4 kişi  Ladik Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Olay sonrasında tabancanın kaza sonucu ateş aldığını belirten Remzi E., jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

RÜYAMDA GÖRSEM İNANMAZDIM
Bu arada Büyükkızoğlu Mahallesi Muhtarı Besim Bayır, olayın gözleri önünde meydana geldiğini belirterek, "Düğünde Remzi E. silahını ateşlemek için belinden çıkardı. O esnada tabanca ateş aldı. Zemin beton olduğu için mermi çarpmayla birlikte parçalandı. Buna taş paraları da eklenince 4 kişi yaralandı. Ben böyle bir olayı rüyamda görsem inanmazdım. Olay sonrası jandarma ekipleri geldi. Zaten düğünde başka ateş eden olmamıştı. Tabancaya el koyup sahibini gözaltına aldılar" dedi.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karadeniz'de sel ve heyelan
Karadeniz'de sel ve heyelan
Otomobil, pancar yüklü kamyonun altına girdi: 3 ölü
Otomobil, pancar yüklü kamyonun altına girdi: 3 ölü