GÜNDEM
Giriş Tarihi : 28-03-2020 23:19

Samsun'da büyük acı! 2 kardeş 3 ay arayla hayatını kaybetti

Samsun'da Erkan Kanbay ve Sinan Kanbay adlı iki kardeş 3 ay arayla yaşamını yitirdi. Sinan Kanbay'ın 3 ay önce elektrik çarpması, kardeşi Sinan Kanbay'ın ise kaza sonucu genç yaşta hayatlarını kaybetmesi ailesini ve yakınlarını yasa boğdu.

Samsun'da büyük acı! 2 kardeş 3 ay arayla hayatını kaybetti

Samsun'un Canik İlçesi Başalan Mahallesi'nde yaşayan bir çocuk babası 33 yaşındaki Sinan Kanbay, Nevşehir'de çalıştığı inşaatta elektrik çarpması ağır yaralandı. Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan Kanbay,  yoğun bakım ünitesinde 19 gün komada kaldıktan sonra 9 Aralık tarihinde hayatını kaybetti.

Bu olaydan 3 ay sonra ise Sinan Kanbay'ın kendisi gibi elektrikçi olan kardeşi 31 yaşındaki Erkan Kanbay da dün akşam, çalıştığı İzmir'deki inşaat firmasından ayrılarak 3 arkadaşıyla birlikte Samsun'a dönerken içinde bulundukları araç Uşak yolunda kaza yaptı. Feci kazada 2 çocuk babası  Erkan Kanbay hayatını kaybetti. 

İkş kardeşin 3 ay arayla hayatını kaybetmesi ailesini ve yakınlarını yasa boğdu.  Erkan Kanbay Pazar günü Canik ilçesi Başalan Mahallesi'nde toprağa verilecek.

SAMSUN HABER HATTI