ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 15-01-2020 08:31

Samsun'da dehşet anları! Başına silahı dayayarak intihara kalkıştı

Samsun'da bunalıma giren 20 yaşındaki A.D, bir kafeteryada başına silahı dayayarak yaşamına son vermek istedi. Vatandaşlar tarafından görüntülenen olayda polislerin ikna ettiği genç silahı bıraktı ve hastaneye kaldırıldı.

Samsun'da dehşet anları! Başına silahı dayayarak intihara kalkıştı

Samsun'un Atakum İlçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde gece meydana gelen olayda, bir kafeteryada oturan genç, herkesin şaşkın bakışları arasında belinden çıkardığı tabancayı başına dayadı. Bu sırada kafeteryada bulunanlar panik içinde olay yerinden uzaklaştı.

Vatandaşlartarafından görüntülenenın olayda, oturduğu masadan kalkan 20 yaşındaki A.D, eli tetikte bir vaziyette, "Evlatlık olduğumu öğrendim. Askeri okuldan atıldım. Beni artık hayata bağlayan hiçbir şey yok" şeklinde bağırdı. Bu sırada olay yerine gelen polisler tarafından genç ikna edilmeye çalışıldı. Uzun süren ikna çabaları sonunda genç tabancayı bıraktı ve hastaneye kaldırıldı.

Bu arada A.D'nin inthara kalkıştığı tabancanın kurusıkıdan gerçek silaha dönüştürüldüğü anlaşıldı. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

SAMSUN HABER HATTI