18 ŞUBAT 2019
Advert
Advert

Samsun'da denize facia: 2'si kardeş 4 kişi boğuldu

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde serinlemek için denize giren Erkan Veral (25), kardeşi Kadir Veral (20), amcaoğlu Emrah Veral (19) ile arkadaşları Furkan Şener (18) boğularak yaşamını yitirdi. Gençlere yardım için denize giren Emrah Veral'ın babası Mehmet Veral (56) da son anda kurtarıldı.

Samsun'da denize facia: 2'si kardeş 4 kişi boğuldu

Olay, saat 14.30 sıralarında Samsun'un 19 Mayıs ilçesinin Dereköy mevkisinde meydana geldi. Erkan Veral, kardeşi Kadir Veral, kuzeni Emrah Veral (19) ile arkadaşları Furkan Şener (18) serinlemek için denize girdi. 4 genç bir süre sonra dalgaların da etkisiyle gözden kayboldu. Bu sırada kıyıda bulunan Emrah Veral'ın babası Mehmet Veral, denize girerek oğlu, yeğenleri ve arkadaşlarını kurtarmak istedi. Ancak Mehmet Veral da dalgaların arasında kayboldu. Çevredekilerin olayı sahil güvenliğe bildirmesinin ardından bölgeye çok sayıda dalgıç, deniz polisi ve sağlık ekibi sevk edildi.

Dalgıçlar ve deniz polisinin yaptığı çalışma sonucu, boğulma tehlikesi geçiren Mehmet Veral son anda kurtarılırken, 4 gencin cansız bedenlerine ulaşıldı. Mehmet Veral sudan çıkarılarak özel hastaneye kaldırıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Aysel şen     2018-08-20 Allah geride kalsnlara sabır versin.her sene samsun sahilinde böyle üzücü olay yaşanıyor.ama tedbir alınmıyor.Samsunda denize girmek çok tehlikeli.yüzme bilmek yetmiyor.çok üzgünüm.girmeyin artık.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun Valisinden 95 yaşındaki emekli emniyet müdürüne ziyaret
Samsun Valisinden 95 yaşındaki emekli emniyet müdürüne ziyaret
Bomba yüklü araç ihbarı polisi harekete geçirdi
Bomba yüklü araç ihbarı polisi harekete geçirdi