GÜNDEM
Giriş Tarihi : 10-09-2020 16:43   Güncelleme : 10-09-2020 16:43

Samsun'da düğünde gelinle kucaklaşması için eşini poşete geçirdi

Samsun'da yeğeninin düğününe katılan Altan Yücebaş, eşi Nermin Yücebaş'ı gelinle kucaklaşıp tebrik etmesi için koronavirüs salgınına karşı kendi önlemini alıp beline kadar şeffaf poşet geçirdi. Altan Yücebaş, eşi ve kendisinin şeker ve tansiyon hastası olduğunu belirterek birlikte virüse karşı böyle bir önlem aldıklarını söyledi.

Samsun'da düğünde gelinle kucaklaşması için eşini poşete geçirdi

Türkiye genelinde koronavirüs salgınına karşı tedbirlerin arttırıldığı bu günlerde Samsun'daki bir düğünde sıradışı bir olay yaşandı. 58 yaşındaki Altan Yücebaş, yeğeni Samet- Ebru Atsan'ın çiftinin bir salonda düzenlenen düğün törenine eşiyle birlikte katıldı. 

Takı töreni sırasında ise gelini kucaklayarak tebrik etmesi için yanında getirdiği şeffaf poşeti 38 yıllık eşi Nermin Yücebaş'ın beline kadar geçirdi. Nermin Yücebaş, bu şekilde ve davetlilerin şaşkın bakışları altında gelin ile damada sarılarak tebrik etti. Ardından da Altan Yücebaş poşeti eşinden çıkardı.

Altan Yücebaş, kendisinin ve eşinin şeker ve tansiyon hastası oluğunu koronavirüse yakalanmamak için kendilerince böyle bir önlem aldıklarını söyledi.  Yücebaş,  görüntüleri ise sosyal medya hesabından, "Dün akşam yeğenimizin düğününe gittik hem kronik hasta olan eşimi korumak, hem farkındalık oluşturmak, hemde teyzesini kucaklamak isteyen gelini kırmamak için eşimi poşetledim" sözleriyle paylaştı.

SAMSUN HABER HATTI