ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 08-10-2019 18:07

Samsun'da emekli bankacı kadını torunu katletti

Samsun'un Alaçam ilçesinde emekli bankacı Gülören Ay, evlatlık edindiği ölen kızından olan torunu 18 yaşındaki Mustafa Kemal E. tarafından para vermediği iddiasIyla darp edilerek öldürüldü. Lise öğrencisi genç tutuklandı.

Samsun'da emekli bankacı kadını torunu katletti

Samsun'un Alaçam İlçesi Yenicami Mahallesi'nde meydana gelen olayda, iddialara göre, yatalak olduğu için bakıcısı tarafından bakımı yapılan emekli bankacı 83 yaşındaki Gülören Ay, evlat edindiği ölen kızından olan torunu 18 yaşındaki Mustafa Kemal E. tarafından kendisine para vermediği için dövüldü.

Akrabaları tarafından yatağında baygın  bulunan Gülören Ay hemen Alaçam Devlet Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı, ardından da Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi. Ancak yaşlı kadın kurtarılamadı. Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nda otopsisi yapılan yaşlı kadın bugün öğle namazıma müteakip Yenacami Mahallesi'nde toprağa verildi.

Bu arada olayla ilgili yapılan araştırmalar sonunda gözaltına alınan lise öğrencisi Mustafa Kemal E. çıkarıldığı Alaçam Adliyesi'nde nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

SAMSUN HABER HATTI