GÜNDEM
Giriş Tarihi : 04-09-2019 13:45   Güncelleme : 04-09-2019 23:34

Samsun'da eşi ve kızı ölü bulunmuştu: Acılı eşten duygusal paylaşım

Samsun'da bir yıl önce evlendiği eşi ve henüz 1 aylık minik kızının evde ölü bulunmasıyla yıkılan Tarık B. sosyal medyadan paylaştığı sözler okuyanları duygulandırdı.

Samsun'da eşi ve kızı ölü bulunmuştu: Acılı eşten duygusal paylaşım

Samsun'un Atakum İlçesi Kurupelit Mahallesi'nde dün meydana gelen olayda,  27 yaşındaki Fatma B., ile henüz bir aylık Aybüke bebek evde ölü bulundu.

Samsun'u sarsan korkunç olayın nedeni  henüz bilinmezken,  Tarık B., bir yıl önce evlendiği eşi ve minik bebeğinin ardından sosyal medya üzerinden paylaşımda bulundu. Tarık B. okuyanları hüzne boğan paylaşımında, "Ah be Karım can parçam Fatma'm Ayyüzlüm. Kızımmm Aybüke'm, Akcan Kızımm. Naptınız böyle, ben nasıl taşıyayım bu yükü.  Rabbim giderken öte dünyaya, çektiğiniz acıya karşı, Ana Kız Güle oynaya, koşarak Cennetiyle karşılasın sizi" ifadelerini kullandı.

ACILI BABA KONUŞTU

Samsun'da eşi ihtihar eden 1 aylık kızı da beşiğinde ölü olarak bulunan Tarık B., "Dün eşimi saat 15.00 gibi telefonla aradım ulaşamadım. Saat 18.00 gibi şüphelenip eve geldiğimizde eşimi ve çocuğumu bu şekilde buldum. Muhtemel eşim emzirdikten sonra veya emzirirken çocuk kusmuğunda boğuldu. Muhtemel çocuğu öyle gördükten sonra kendi canına kaydı. Kaldıramadı, demek ki o anki şokla, ruh haliyle. Otopsiden çıkan sonuca göre çocuğun ölümünün nasıl olduğu ortaya çıkaracak. Kriminal incelemede 'fiziksel veya herhangi bir cisimle boğma emaresi yok' denildi. Denizde nasıl boğulma olur çocuğun durumu da oydu. 2018 yılı Temmuz ayında evlenmiştik" dedi.

AYNI TABUTTAKİ ANNE VE KIZINA HÜZÜNLÜ UĞURLAMA

Samsun'da intihar eden Fatma B. ile beşiğinde ölü bulunan 1 aylık bebeği Aybüke B. için cenaze töreni düzenlendi. Anne ile bebeğinin cenazeleri aynı tabutta Türkiş Camii'ne getirilirken, eşini ve kızını kaybeden Tarık B., gözyaşları içinde taziyeleri kabul etti.

Anne ve bebeği, ikindi vaktine müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verilecekleri Zonguldak'a gönderilldi.

SAMSUN HABER HATTI

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA