GÜNDEM
Giriş Tarihi : 22-12-2019 13:02   Güncelleme : 22-12-2019 13:07

Samsun'da 'estetistik' hatırası!

Samsun'da kurucusu olduğu klinikte yaptığı estetistik operasyonlarla ünlenen Doç. Dr. Hayati Akbaş, ameliyat sonrasında biraraya geldiği yüzleri şiş ve sargılı kadınlarla yaptığı özçekimi sosyal medyada takipçileriyle paylaştı. Akbaş, fotoğrafın büyük ilgi görmesi üzerine yaptığı açıklamada, "Misafirlerin ameliyat sonrası yüz sargıları ile birlikte poz vermesi çok şaşırtıcı geldi bir çok takipçimize" dedi.

Samsun'da 'estetistik' hatırası!

Samsun merkezli, İstanbul, Azerbaycan, Gürcistan ve Almanya'da kurduğu 'Lazer Estetik Plastik Cerrahi Klinikleri'nde yaptığı operasyonlarla ünlenen Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Doç.Dr. Hayati Akbaş, gençleştirme ameliyatı sonrası yüzleri şiş ve sargılı olan  8 kadınla kadınla izin alıp özçekim yaptı. Ardından da bu fotoğrafı yine izin alıp sosyal medyada takipçileriyle paylaştı.

KAMYON MU ÇARPTI? ESPRİSİ

Paylaştığı fotoğraftaki kadınların Türkiye'nin farkla şehirleri ile dünyanın farklı ülkelerinden geldiğini belirten Doç. Dr. Hayati Akbaş, "Dertler ortaktı. 'Hocam yaşlandığımızı düşünüyoruz aynaya baktığımızda kendimizi iyi hissetmiyoruz' dediler. 'Kısaca yüzümüzde zaman ve yaşla meydana gelen değişiklikler bizi mutsuz etti ve bu nedenle Samsun’a size geldik' dediler. 'Öncelikle hepiniz Samsun’a, Türkiye’nin Miami'sine hoşgeldiniz' dedim. Şu an 8 misafirimizin yaş ortalaması 55 ve 'bizim amacımız yüz gençleştirme operasyonu ile ortalamayı 40'lı yaşlara çekmek' dedim. 'İşin şakası bir yana asıl amacımız yüzün sarkmalarını yerçekimi etkilerini ortadan kaldırarak daha uyumlu daha oranlı ve daha güzel bir yüz elde etmek' dedim. Ve tüm misafirlerimize yüz gençleştirme yüz germe işlemi yapıldı. Operasyon sonrası bütün misafirlerimiz ofisimde toplandık. Sohbet ettik. Bundan sonraki sürece dair toplu bilgilendirme yaptık. Karşılıklı sorular ve espriler ile geçen güzel sohbetin ardından hep birlikte bu tarihi özçekimi yaptık. 'Şimdi bazı takipçilerim yorumlar yapacaklar' dedim. 'Kamyon mu çarptı esprisinden başlayıp giden Farklı yorum ve görüşler alacaksınız' dedim. 'Problem değil hocam, o esprilerin hepsini biz zaten birbirimize yapıyoruz' dediler. 'Paylaşın hocam bu paylaşım bizim içinde askerlik hatırası gibi bir anı olacak' dediler. Hepinize tek tek çok teşekkür ederim dedim" ifadelerini kullandı.

OPERASYON OLAN 5 KADININ FOTOĞRAFINI DA PAYLAŞTI

Fotoğrafın büyük ilgi görmesinden sonra bu kez daha önce yüz gençleştirme ameliyatı yaptığı 5 kadın ile birlikteki özçekimi de paylaşan  Doç. Dr. Hayati Akbaş, "Bazı fotoğraf kareleri vardır, hem özelliklidir, hem ilginçtir. İşte bu paylaşımda öyle bir fotoğraf karesi. 5 gün önce yüz gençleştirme yaptığım 8 misafirimizle paylaştığım fotoğraf karesi çok dikkat çekti ve kritik aldı. Yüzlerce yorum kritik aldı o kare. Misafirlerin ameliyat sonrası yüz sargıları ile birlikte poz vermesi çok şaşırtıcı geldi bir çok takipçimize. Bu paylaşım aslında yine benzer bir foto karesi. Bu fotoğraf karesindeki misafirlerimiz ise Samsun FBM de aylar önce aynı yüz gençleştirme operasyonu yapmış olduğumuz misafirlerimiz. En küçüğü 40 en büyüğü 76 yaşında olan ve operasyon memnuniyetleri yüzlerine yansıyan bu 5 güzel insanı bir özçekimde bir araya getirmek banada farklı ve ilginç geldi. Ve bu bir araya gelişen hikayesini amacını ise önümüzdeki günlerde paylaşacağım. Şöyle düşündüm; yüz gençleştirme operasyonu geçirmiş misafirlerimizin aylar sonraki fotoğrafı ile aynı amaçla operasyon geçirmiş misafirlerimizin operasyon sonrası yüzleri şiş ve sargılı halleri insanlarda nasıl bir etki tepki yaratıyor merak ettim. Ve 2 fotoğraf karesini tek paylaşımda takipçilerim ile paylaşmalıyım dedim. Bütün paylaşımlar övgüye de yergiye de açık ve takipçilerim incitici olmamak kaydı ile istedikleri gibi yorum yapabilirler dedim" görüşlerine yer verdi.

SAMSUN HABER HATTI

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA