GÜNDEM
Giriş Tarihi : 24-03-2020 15:19

Samsun'da kapalı alanda kurulan 2. el ve sosyete pazarının faaliyeti durduruldu

Samsun'un İlkadım ilçesinde haftanın iki günü kapalı alanda kurulan 2. el ve sosyete pazarının faaliyetleri koronavirüs tedbirleri kapsamında durduruldu.

Samsun'da kapalı alanda kurulan 2. el ve sosyete pazarının faaliyeti durduruldu

Samsun'un İlkadım İlçesi Belediyesi, Pazar ve Çarşamba günleri kapalı alanda kurulan Sosyete ve 2. el pazarının koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında faaliyetlerini durdurdu.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Pazar yerlerimizle ilgili gelen talep ve fikirleri değerlendirmemiz sonucunda kapalı alanda olması sebebiyle Pazar günleri kurulan sosyete pazarını ve Çarşamba günleri kurulan ikinci el pazarının faaliyetlerini geçici bir süre için durdurulması kararını aldık. Hem esnaf arkadaşlarımızın hem de halkımızın sağlı için aldığımız bu kararı geçici bir süre uygulayacağız. Söz konusu pazarın üstü kapalı olduğundan tedbirli olmamız daha da bir önem arz ediyor. Bu mücadeleye büyük bir hassasiyet ve anlayış ile destek olan esnaf kardeşlerimize ve kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ederiz” dedi.

SAMSUN HABER HATTI
 

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA