20 HAZİRAN 2019 Perşembe 01:58
GÜNDEM
Giriş Tarihi : 13-01-2019 13:01   Güncelleme : 13-01-2019 13:01

Samsun'da kapatılmayan çukur genç kuryenin ölümüne neden oldu

Samsun'da bir pizzacıda kurye olarak çalışan 25 yaşındakş Tolga Açıcı, aydınlatmanın olmadığı yolda oluşan ve kapatılmayan çukura giren motosikletinin kontrolden çıkıp ağaca çarpması sonucu yaşamını yitirdi.

Samsun'da kapatılmayan çukur genç kuryenin ölümüne neden oldu

Kaza, Samsun'un Atakum ilçesi Pelitköy Mahallesi'nde meydana geldi. Bir pizzacıda paket servisçi olarak çalışan Tolga Açıcı, 55 BAP 07 plakalı motosikleti ile son servisini verdikten sonra dönüşe geçti. Açıcı yönetimindeki motosiklet, yolda oluşan ve kapatılmayan çukura  girmesi sonucu kontrolden çıkıp ağaca çarptı.  Tolga Açıcı, olay yerinde genç yaşta yaşamını yitirdi. 

Kazayı haber alan Samsun Motosikletli Kuryeler Derneği üyeleri de olay yerine geldi. Aydınlatma yetersizliği ve kaskın kalitesizliğinden yakınan dernek başkanı Arslan Soylu, "Kazanın olduğu yere bakacak olursanız, aydınlatmanın çalışmaması sebebiyle çukuru görme şansınız yok. Bu çukur bir can aldı, böyle giderse daha çok can alır. Bazılarına kolay geliyor olabilir ama ailesinin canı yanacak. İş yerinin kullandığı kask kalitesiz bir kask, belki ekipmanı daha sağlam olsa arkadaşımız şu an yaşıyordu" dedi. 

NELER SÖYLENDİ?
İSMET TAHTACIOĞLU 5 ay önce
bENİM ISRARLA çOCUK PARKI YAPMAKTAN BAŞKA BİR HİZMETİ YOK DEMEMİN SEBEBİ DE BU İŞTE. BENİM EVİMİN ÖNÜNDE GÖRME ENGELİLER İÇİN DÖŞENEN BÖLÜMDE KIRIKLAR VAR.DEFALARCA MAİL ATTIM. GELEN GİDEN YOK.
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA