GÜNDEM
Giriş Tarihi : 23-08-2023 13:31

Samsun'da karavan parkı 3'e çıkarıldı

Samsun'un Atakum ilçesinde bir alan daha karavan parkı olarak düzenlendi. Böylece kentte karavan parkı sayısı 3'e çıkarıldı.

Samsun'da karavan parkı 3'e çıkarıldı

Son yıllarda turizmin gözdesi karavanlara olan ilgi artarken, Samsun Büyükşehir Belediyesi de Atakum ilçesi Taflan bölgesinde bir alanı daha karavan park olarak dizayn etti. Terme ve Canik’ten sonra Atakum ilçesinde hizmete giren karavan parkla bu sayısı Samsun'da 3'e çıkarılmış oldu.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir konuyla ilgili yaptığı açıklamada,  “Samsun her açıdan çok güzel bir şehir. Tatil noktasında bir çok alternatife sahip. Denizimiz, sahilimiz, yeşil alanlarımız, doğamız hepsi görülmeye değer alanlar. Bizde istiyoruz ki bu şehre gelen tüm misafirlerimiz memnun kalsın. Bu nedenle belediye olarak turizme dair gerekeni yapma gayretindeyiz. Son yıllarda karavan tatilcilerinin şehrimize olan ilgisinin de farkında olarak karavan park sayımızı 3’e çıkardık. Terme ve Canik’ten sonra bir Karavan Park alanı ‘da Atakum ilçemizde oluşturduk. Samsun artık karavan tatili yapmak isteyenlerinde gözde şehri diyebiliriz” dedi.