25 HAZİRAN 2019 Salı 11:08
GÜNDEM
Giriş Tarihi : 16-12-2018 01:00   Güncelleme : 16-12-2018 01:00

Samsun'da kayıktan baraj gölüne düşen balıkçı kayboldu

Samsun'un Bafra ilçesinde 51 yaşındaki balıkçı Onur Özcan, ağı kayığa toplarken düştüğü Derbent Baraj Gölü'nde kayboldu. Balıkçı, arama çalışmalarına rağmen bulunamadı.

Samsun'da kayıktan baraj gölüne düşen balıkçı kayboldu

Samsun'un Bafra İlçesi Boğazkaya Mahallesi'nde hem lokanta işleten hem de balıkçılık yapan 51 yaşındaki Onur Özcan, iddialara göre kayığı ile Derbent Baraj Gölü'ne  açıldı. Ardından da göle bıraktığı ağları toplamaya çalışırken düştüğü suda kayboldu.

Bir süre sonra kayığın Derbent Baraj  kapaklarına doğru sürüklendiğini gören çevredeki vatandaşlar hemen bölgeye teknelerle gitti. Ancak boş olan ve bir küreği olmayan kayık daha sonra kıyıya çekildi. Balıkçı Onur Özcan'ın göle düşüp kaybolduğunun anlaşılması üzerine de durum hemen İlçe Jandarma Komutanlığı, Samsun Deniz Limanı Şube Müdürlüğü Su Altı Grup Amirliği ve AFAD ekiplerine bildirildi.

Gelen ekiplerin hem gölde hem de kıyı da yaptığı tüm arama çalışmalarına rağmen kayıp balıkçı bulunamadı. Arama çalışmalarının Pazar günü sabahın erken saatlerinde yeniden başlayacağı belirtildi.

SAMSUN HABER HATTI

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA