GÜNDEM
Giriş Tarihi : 18-12-2019 13:56   Güncelleme : 19-12-2019 01:45

Samsun'da kayıp alarmı! Damla için herkes seferber oldu

Samsun'da 3 gün önce markete gidiyorum diyerek evinden ayrılan 14 yaşındaki Damla Şenol kayıplara karıştı. Genç kızın bulunması için Samsun'da herkes seferber oldu. Ancak şuana kadar Damla Şenol'un izine rastlanmadı.

Samsun'da kayıp alarmı! Damla için herkes seferber oldu

Samsun'un İlkadım İlçesi Reşadiye Mahallesi'nde oturan henüz 14 yaşındaki Damla Şenol, Pazartesi günü markete gitmek için ayrıldığı evine dönmedi. Üzerinde siyah deri ceket, siyah ayakkabı, siyah tişört ve  gold rengi çantası olan Damla, yapılan tüm aramalara rağmen bulunamadı. 

Kızlarının hayatınden endişe duyan aile ilk gün polise kayıp başvurusunda bulunmasına rağmen şuana kadar genç kızdan haber alınamadı. Bunun üzerine aile kayıp kızları için yardım çağrısı yapınca sosyal medyada seferberlik ilan edildi. Kısa sürede Damla'nın fotoğrafları tüm sosyal medya üzerinden paylaşıldı ve bulanların, görenlerin durumu hemen polise bildirmeleri istendi.

DAMLA BULUNDU

Bu arada olayın sosyal medyada  duyurulmasından  sonra genç kızın ablası, Damla Şenol'un Canik İlçesi'nde bir parkta bulunduğunu açıkladı.

SAMSUN HABER HATTI