GÜNDEM
Giriş Tarihi : 30-11-2019 15:38

Samsun'da korku dolu anlar! İkizler ölümden döndü

Samsun'da birinci kattaki evin oturma odasındaki kanepeye çıkan ikiz çocuklardan biri açtığı pencereden kaldırıma düştü, diğerini ise olayı farkeden motosikletli kuryenin aydınlatma direğine tırmanıp kurtardı.

Samsun'da korku dolu anlar! İkizler ölümden döndü

Samsun'daki inanılmaz olay, İlkadım İlçesi Fevzi Çakmak Mahallesi Emir Sultan Sokak üzerindeki 3 katlı binanın birinci katında meydana geldi. İddialara göre, 25 yaşındaki anne Çiğdem A. uykuya daldığı sırada 1,5 yEymen ve Seymen  adlı ikizleri oturma salonunda oynarken kanepeye çıktı. 

Bu sırada ikizlerden Eymen, kanepenin üzerinden ulaştığı pencereyi açtı ve kaldırıma düştü. Diğer ikizi Seymen de yöneldiği pencereden sarkınca, durumu gören motosikletli kurye 29 yaşındaki Metin Duman, hemen aydınlatma direğine tırmandı ve küçük çocupu düşmekten kurtardı.

Bu arada güvenlik kameraların saniye saniye kaydettiği olayda yaralanan Eymen olay yerşne gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinden sonra önce Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, buradan da Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Küçük Eymen'in hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

SAMSUN HABER HATTI