GÜNDEM
Giriş Tarihi : 27-09-2020 19:01   Güncelleme : 27-09-2020 19:01

Samsun'da korkunç kaza! Küçük Eslem öldü, babası ve kardeşi yaralandı

Samsun'da traktörün yamaçtan 50 metre boyunca ormanlık alana yuvarlanması sonucu meydana gelen kazada 5 yaşındaki Eslem Altınel hayatını kaybetti, sürücü olan babası ve kardeşi de yaralandı.

Samsun'da korkunç kaza! Küçük Eslem öldü, babası ve kardeşi yaralandı

Samsun'un Yakakent İlçesi'ndeki korkunç kaza Sarıgöl Mahallesi'nde meydana geldi. İstanbul'da oturan ve ailesiyle birlikte babasını ziyaret etmek için Sarıgöl Mahallesi'ne gelen 36 yaşındaki Muhterem Altınel,  yanına iki çocuğunu da alarak kendi  kullandığı 15 NL 357 plakalı traktör ile  gezintiye çıktı.

Bir süre sonra Muhterem Altınel, traktörün arkasına takılan ve halk arasında arkalık adı verilen oturakta bulunan çocuklarını kontrol etmek  için arkasını dönüp bakmak istedi. Bu sırada direksiyon hakimiyetini kaybetti ve traktör bir anda  yamaçtan aşağı 50 metre boyunca  ormanlık alana yuvarlandı. Feci kazada 5 yaşındaki Eslem Altınel olay yerinde hayatını kaybetti. Kazada baba Muhterem Altınel ile 8 yaşındaki oğlu Enes Altınel ise yaralanarak önce Alaçam Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı, buradan da Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

SAMSUN HABER HATTI