ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 12-01-2020 19:52   Güncelleme : 13-01-2020 00:02

Samsun'da korkunç olay: Çöp konteynerinden ceset çıktı

Samsun'un İlkadım İlçesinde çöp kamyonuna boşaltılan konteynerden ceset çıktı. Polis cesedi bulunan 40 yaşlarındaki kişinin kimliğini belirlemek için çalışma başlattı.

Samsun'da korkunç olay: Çöp konteynerinden ceset çıktı

Samsun'un İlkadım İlçesi Reşadiye Mahallesi Ilgaz Sokak'ta İlçe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından çöp konteynerinde parçalara ayrılmış ceset bulundu. Çöp kamyonuna boşaltılan konteynerden ceset parçaları çıkması üzerine durum polise bildirildi.

Polis tarafından yapılan incelemelerde yabancı uyruklu olduğu sanılan 40 yaşlarında erkek bir kişiye ait olan cesedin kafasının ve vücudunun bazı bölümlerin torba içinde bulunduğu,  ayakları ve kollarının ise olmadığını belirledi. Bunun üzerine aynı mahallenin Çaykara sokak üzerinde nekçilerin yaptığı araştırmalarda bir konteynerde diğer kayıp vücut parçaları da bulundu.

Bu arada kimliğinin tespit edilmeye çalışılan cesedin parçaları otopsi yapılmak üzere Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılırken, bölgedeki tüm güvenlik kamera kayıtlarının incelemeye alındığı bildirildi.

Olayla ilgli geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

SAMSUN HABER HATTI