ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 23-08-2020 14:33   Güncelleme : 23-08-2020 14:33

Samsun'da korkunç olay! Polisten kaçarken 3. kat balkonundan düştü

Samsun'da operasyon sırasında polisten kaçtığı öne sürülen 45 yaşındaki Hasan Uğur G., 3. kattaki evin balkonunda düşerek ağır yaralandı ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Samsun'da korkunç olay! Polisten kaçarken 3. kat balkonundan düştü

Samsun'un Atakum İlçesi'ndeki korkunç olay,  Yeni Mahalle'de meydana geldi. Emniyet Genel Müdürlüğü koordinesinde ülke genelinde eş zamanlı olarak yapılan uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti, kullanımının önlenmesi ve bu suçtan aranan kişilerin yakalanması amacıyla 81 il ile birlikte eş zamanlı başlatılan operasyon kapsamında Samsun'da da bazı adreslere baskın düzenlendi.

Narkotik ekipleri tarafından Atakum'da bir binaya düzenlenen operasyon sırasında ise 45 yaşındaki Hasan Uğur G., kapıda polisi görünce iddialara göre, 3 katlı binanın balkonundan kaçmaya çalıştı. Ancak dengesini kaybederek yere düştü ve ağır yaralanarak Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Hasan Uğur G. yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybederken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

SAMSUN HABER HATTI