GÜNDEM
Giriş Tarihi : 27-11-2020 15:12   Güncelleme : 27-11-2020 15:12

Samsun'da Koronavirüs tedbirleri masaya yatırıldı

Samsun'da salgınla mücadele kapsamında alınan tedbirler masaya yatırıldı. ilçe Kaymakamları ve belediye başkanlarının da katıldığı toplantıda konuşan Vali Dağlı, artış trendinin ancak belediyeler, kurumlar ve vatandaşların gayret ve fedakarlıklarıyla durdurabileceğini söyledi.

Samsun'da Koronavirüs tedbirleri masaya yatırıldı

Samsun'da il genelinde salgınla mücadele kapsamında alınan tedbirlerin değerlendiril Kovid-19 Pandemi toplantısı, Vali Zülkif Dağlı'nın başkanlığında, ilçe kaymakamları, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile  ilçe belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Son dönemde dünyada ve tüm Türkiye'de olduğu gibi Samsun'da da vaka sayılarında yaşanan artışının müşahede edildiğini belirten  Vali Dağlı,  artış trendinin ancak belediyeler, kurumlar ve vatandaşların gayret ve fedakarlıklarıyla durdurabileceğini söyledi. Vatandaşlara zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamaları çağrısında bulunan Vali Zülkif Dağlı, "Maske, mesafe ve temizlik kurallarına  titizlikle uyarak salgının seyrini değiştirmeye çaba sarf etmenin kendimize, sevdiklerimize ve ülkemize karşı vicdani sorumluluğumuz" olduğunu belirtti.

SAMSUN HABER HATTI