ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 08-03-2021 16:16   Güncelleme : 08-03-2021 16:47

Samsun'da o caninin eski eşini 7 ay önce de bıçakladığı ortaya çıktı

Samsun'da boşandığı kadını sokak ortasında acımasızca döven ve o görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasıyla herkesin tepkisine neden olan İbrahim Zarap'ın 7 ay önce de eski eşini bıçakla yaraladığı ortaya çıktı. Zarap'ın uyuşturucu kullanmak, satmak ve hırsızlıktan sabıkalı olduğu da belirlendi.

Samsun'da o caninin  eski eşini 7 ay önce de bıçakladığı ortaya çıktı

Samsun'un Canik İlçesi Karşıyaka Mahallesi'nde 2,5 yıl önce boşandığı 24 yaşındaki E.M.'yi sokak ortasında 5 yaşındaki kızının gözleri önünde tokatlayan, yerde başını defalarca beton zemine çarpan, tekme ve yumruklayarak bayılana kadar döven 27 yaşındaki İbrahim Zarap'a yönelik öfke dinmiyor.

Türkiye'yi ayağa kaldıran şiddet görüntülerinden sonra tepkiler çığ gibi büyürken, tutuklanan İbrahim Zarap'ın olay günü 185 promil alkollü olduğu, uyuşturucu kullanmak, satmak ve hırsızlık suçundan sabıka kaydının bulunduğu, 7 ay önce ise eşini bıçakla yaraladığı ortaya çıktı. 

Olayla ilgili sürdürülen geniş çaplı soruşturma sırasında İbrahim Zarap'ın 17 Ağustos 2020 tarihinde E.M.'yi boynunki kolyeyi koparıp önce yüzüne yumruk attığı, ardından darp ettiği, daha sonra da ekmek bıçağıyla parmağından ve  göğüs kısmından yaraladığı bilgisine ulaşıldı. Bu olayla ilgili Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianame doğruştusunda ise Samsun Asliye Ceza Mahkemesi'nde dava açıldığı öğrenildi.

SAMSUN HABER HATTI