GÜNDEM
Giriş Tarihi : 10-01-2021 06:23   Güncelleme : 10-01-2021 06:23

Samsun'da öğretmen olan 3. kardeş de Koronavirüs'ten hayatını kaybetti

Samsun'da meslekleri doktor, öğretmen ve esnaf olan 3 erkek kardeşin 35 gün içinde art arda Koronavirüs'ten hayatını kaybetmesi büyük üzüntüye neden oldu.

Samsun'da öğretmen olan 3. kardeş de Koronavirüs'ten hayatını kaybetti

Samsun'da yürekleri dağlayan acı  olaylar, Samsun'un İlkadım İlçesi'ndeki Gıda Borsası'nda esnaflık yapan 40 yaşındaki Kenan Emirhan'ın 5 Aralık 2020 tarihinde  Koronavirüs'ten hayatını kaybetmesiyle başladı. 

Ardından, Bafra ilçesi'ndeki özel bir hastanede Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yapan 36 yaşındaki Op.Dr.Necati Emirhan da ağabeyi gibi Koronavirüse yakalandı. Balıkesir'in Gönen İlçe Devlet Hastanesi'nde 5 yıl görev yaptıktan sonra 4 ay önce Samsun'a geldiği belirtilen evli ve 2 çocuk babası, tedavi gördüğü hastanede kurtarılamayarak 7 Ocak 2021 tarihinde yaşamını yitirdi.

2 gün sonra ise hastanede Koronavirüs tedavisi gören kardeşlerin küçüğü olan, Vezirköprü İlçesi Göl Ortaokulu öğretmeni 33 yaşındaki Selman Emirhan da ağabeyleri gibi hayata veda etti.

3 kardeşin 35 gün içinde art arda hayatlarını kaybetmesi Samsun'da büyük üzüntüye neden oldu. Kardeşlerin amcası ve dayısının da Koronavirüs tedavisi gördüğü belirtildi.

SAMSUN HABER HATTI