ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 17-06-2021 16:12   Güncelleme : 17-06-2021 16:12

Samsun'da öldürülen kadının katiline müebbet verildi

Samsun'da kaybolduktan 42 gün sonra cansız bedeni bulunan ve tabancayla vurulduğu anlaşılan 35 yaşındaki Arzu Aygün'ün katil zanlısı Muharrem Coşkun, yargılandığı mahkeme tarafından müebbet hapis cezasına mahkum edildi.

Samsun'da öldürülen kadının katiline müebbet verildi

Avusturya'nın Viyana Kenti'nde eşinden boşandıktan sonra Samsun'a yerleşen 2 çocuk annesi Arzu Aygün, olaydan 42 gün önce Atakum İlçesi'nde kayboldu. Yakınlarının kayıp başvurusu yaptığı genç kadının son görüldüğü bölgedeki tüm mobese kamera kayıtları incelendi ve aracına bindiği belirlenen arkadaşı ve akrabası 38 yaşındaki Muharrem Coşkun gözaltına alındı.

Yapılan sorgulamada suçunu itiraf eden Muharrem Coşkun,ifadesinde, Arzu Aygün ile gezmek için Terme'ye gittiklerini, bu sırada otomobilde tartıştıklarını ve kendisine tabancayla ateş ettiğini söyledi. Kadını çuvala koyup Kozluk Mahallesi kırsalındaki ormanlık alana bıraktığını da anlatan cinayet zanlısı, "Çok pişmanım" dedi. Bunun üzerine olay yerine götürülen zanlının gösterdiği alanda kadının cesedi bulundu.

MÜEBBET VERİLDİ
Samsun 1. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki karar duruşmasında olaydan dolayı pişman olduğunu belirten katil zanlısı, kasten adam öldürmek suçundan müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

SAMSUN HABER HATTI

AdminAdmin