19 NİSAN 2019

Samsun'da Pazartesi günü tramvay öğrenci ve öğretmenlere ücretsiz

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin 17 Eylül Pazartesi günü yeni öğretim yılının başlaması sebebiyle tramvay seferlerini öğrenci ve öğretmenlere ücretsiz hizmet vereceğini açıkladı.

Samsun'da Pazartesi günü tramvay öğrenci ve öğretmenlere ücretsiz

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin 2018-2019 öğretim yılının başlayacağı 17 Eylül günü Samulaş ile yapılan ulaşımlarda öğrenci ve öğretmenlerden ücret alınmayacağını açıkladı.
   
Başkan  Zihni Şahin yaptığı yazılı açıklamada, “2018-2019 eğitim ve öğretim yılımız 17 Eylül tarihinde pazartesi günü resmen başlamış olacaktır. Öncelikle eğitim ve öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Ülkemizi daha güzel bir geleceğe taşıyacağına inandığım, toplumumuza faydalı, vatanımıza, devletimize sadakatle bağlı, milli ve manevi değerlerimizi koruyacak ve bunun için mücadele edecek olan, demokrasi anlayışımıza katkı sağlayacak ve daha güzel bir dünyayı tesis etmek için çalışacaklarını bildiğim öğrencilerimize, onları yetiştirecek olan fedakâr öğretmenlerimize başarılar diliyorum. 17 Eylül Pazartesi günü öğrenci ve öğretmenlerimiz için samulaş ile yapacakları ulaşım ücretsiz olacaktır“ ifadelerine yer verdi.

Bu arada twitter üzerinden yapılan açıklamada da, "2018 - 2019 Eğitim ve Öğretim  yılının başlaması sebebiyle 17 Eylül 2018 Pazartesi Günü Raylı Sistem Hattımız Öğrenci, Öğretmen ve Akademisyenlere (Samkart Eğitim kullanıcılarına)  ücretsiz hizmet verecektir" denildi.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anayasa Mahkemesi'nden 'drift' cezası kararı
Anayasa Mahkemesi'nden 'drift' cezası kararı
Polisi şaşkına çeviren ihbar: Otelde yavru ayılar var
Polisi şaşkına çeviren ihbar: Otelde yavru ayılar var
maltepe escort bayan