19 NİSAN 2019

Samsun'da polis silahını, zanlı satırı çekti!

Samsun'un Bafra ilçesinde çevreye rahatsızlık verdiği gerekçesiyle şikayet edilen R.Ç , polisi karşısında görünce tehditler savurdu. Sivil bir polis silahını çekince de elindeki satırı boğazına yanaştırıp, 'Gidin buradan yoksa hayatıma son veririm' dedi. Ancak daha sonra ikna edilen R.Ç bu kez ekip aracının önüne oturmak için polislere güçlük yaşattı. Genç sonunda gözaltına alındı.

Samsun'da polis silahını, zanlı satırı çekti!

Samsun'un Bafra ilçesi Hacınabi Mahallesi Tekel Caddesi üzerinde alkollü olduğu belirtilen ve çevreye raharsızlık verdiği için polise şikayet edilen R.Ç, ilçede hareketli anların yaşanmasına neden oldu.

Olay yerine gelen sivil polisleri karşısında görünce tehditler savuran genç, bir sivil polisin belindeki silahı çıkardığını görünce, hemen elindeki satırı boğazına yanaştırıp, "Gidin burdan yoksa hayatıma son veririm" diye bağırdı. Mahallede yaşayanların dehşet içinde izlediği olayda polislerin üzerine satırla da yürüyen R.Ç  uzun süren ikna çabaları sonrasında eylemine son verdi. Ancak polise teslim olduktan sonra da ekip aracının önüne binmek için hamle yapan genç taşkınlıklarını sürdürdü. Güçlükle aracın arkasında konulan R.Ç, polis merkezine götürüldü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anayasa Mahkemesi'nden 'drift' cezası kararı
Anayasa Mahkemesi'nden 'drift' cezası kararı
Polisi şaşkına çeviren ihbar: Otelde yavru ayılar var
Polisi şaşkına çeviren ihbar: Otelde yavru ayılar var
maltepe escort bayan