ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 20-05-2021 18:52   Güncelleme : 20-05-2021 18:52

Samsun'da silahlı kavgada ölü sayısı 2'ye çıktı

Samsun'da alacak-verecek yüzünden iki grup arasında çıkan silahlı kavgada Serhat Sarıoğlu hayatını kaybederken, ağır yaralanan ve hastaneye kaldırılan kayınbiraderi Murat Yüksel de hayatını kaybetti.

Samsun'da silahlı kavgada ölü sayısı 2'ye çıktı

Samsun'un Çarşamba İlçesi'ndeki olay dün gece Kirazlıkçay Mahallesi Değirmenbaşı Caddesi üzerindeki bir marketin önünde meydana geldi. İddialara göre 50 yaşındaki Şakir Sarıoğlu, oğlu 23 yaşındaki Serhat Sarıoğlu ile birlikte alacak-verecek yüzünden 37 yaşındaki Murat Yüksel ile tartıştı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine 2 taraf da birbirlerine silahla ateş açtı. Çevrede korku ve paniğe neden olan olayda 3 kişi yaralandı ve Çarşamba Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralılardan Serhat Sarıoğlu kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Ağır yaralanan babası Şakir Sarıoğlu ile kayınbiraderi olduğu belirtilen  Murat Yülsel ise Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. 

Ancak Murat Yüksel, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybedince ölü sayısı 2'ye çıkmış oldu.

Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği açıklandı.

SAMSUN HABER HATTI