ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 02-05-2020 13:33   Güncelleme : 02-05-2020 13:33

Samsun'da silahlı saldırıda ölen kadının eşi de kurtarılamadı

Samsun'da küfür yüzünden çıktığı öne sürülen kavgada Sultan K. tarafından düzenlenen pomplı tüfek saldırında hayatını kaybeden Huriye Karadeniz'ın eşi Sabri Karadeniz aiır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede kurtarılamadı.

Samsun'da silahlı saldırıda ölen kadının eşi de kurtarılamadı

Samsun'un İlkadım İlçesi  Çatalarmut Mahallesi'nde 2 gün önce  66 yaşındaki Sultan K., komşuları 48 yaşındaki Sabri Karadeniz, eşi 44 yaşındaki Huriye Karadeniz ve oğlu ile küfür yüzünden tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Sultan K. evinden aldığı pompalı tüfek ile Karadeniz çiftine ateş açtı. Başına saçma isabet eden 3 çocuk annesi Huriye Karadeniz evin salonunda hayatını kaybetti. Ağır yaralanan eşi Sabri Karadeniz ise Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Saldırıdan çiftin çocukları yara almadan kurtuldu.

YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ
Saldırıda vücuduna aldığı çeşitli saçmalardan dolayı  hastanenin yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi veren  Sabri Karadeniz, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.
 
VURULDUKLARINI SONRADAN ÖĞRENDİM
Bu arada olaydan sonra polis tarafından yakalandıktan sonra tutuklanan Sultan K., polise verdiği ilk ifadesinde, kadının çocuklarının kendisine küfür ettiğini, bu sırada aile ile aralarında kavga çıktığını, tüfekle eve doğru ateş ettiğini ancak kadını ve eşini vurduğunu sonradan öğrendiğini ileri sürmüştü.

SAMSUN HABER HATTI