ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 04-02-2021 14:44   Güncelleme : 04-02-2021 14:44

Samsun'da sır perdesi aralanıyor: Ölü bulunmuştu, 1 kişi gözaltına alındı

Samsun'da misafirliğe geldiği apartmanın önünde ölü bulunan İsa Erdemoğlu olayı ile ilgili yapılan soruşturmada bir kişi gözaltına alındı.

Samsun'da sır perdesi aralanıyor: Ölü bulunmuştu, 1 kişi gözaltına alındı

Samsun'un İlkadım İlçesi Selahiye Mahallesi Tevfikiye Sokak'ta geçen yıl 3 Mart tarihinde meydana gelen olayda,  bir apartmanın girişinde yerde sırt üstü olarak kanlar içinde hareketsiz yatan bir kişi bulundu. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Sağlık ekipleri 52 yaşında olduğu tespit edilen İsa Erdemoğlu'nun öldüğünü belirledi. Misafirliğe geldiği evde gece yarısı ayrıldıktan sonra ilk bilgilere göre merdivenden düştüğü iddia edilen İsa Erdemoğlu'nun ölümüyle ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı. 

Samsun Emnşyet Müdürlüğü cinayet bürosu ekipleri tarafından sürdürülen soruşturma sonunda olayın meydana geldiği apartmanın yanındaki odunlukta üzerinde kan izi bulunan bir kazma bulundu. Yapılan kriminal incelemede kazmadaki kan izlerinin  ölen kişi ile arkadaşının komşusu olduğu belirtilen O.K.'ye ait olduğu anlaşıldı. O.K. gözaltına alınırken soruşşturmanın devam ettiği belirtildi.

SAMSUN HABER HATTI