GÜNDEM
Giriş Tarihi : 07-10-2020 15:29   Güncelleme : 07-10-2020 15:29

Samsun'da sokak hayvanları için mama ve su kabı üretildi

Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne ait Doğaltaş Elemanları Üretim Fabrikası'nda sokak hayvanları için doğal taştan mama ve su kapları üretildi.

Samsun'da sokak hayvanları için mama ve su kabı üretildi

Samsun Büyükşehir Belediyesi, şehir mobilyaları üretmek için kurulan Doğaltaş Elemanları Üretim Fabrikası'nda bu kez sokak hayvanları için doğal taştan  mama ve su kapları üretmeye başladı.

Samsun'da Doğu ve Batı Park başta olmak üzere şehrin belli noktalarına konul mama ve su kaplarının estetik açıdan  güzel bir görüntü ortaya koyacacağını belirten  Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Sokak hayvanlarımız için de böyle bir çalışma yapıldı. Seri üretime geçilip kentimizin belli noktalarına bu doğal taştan mama ve su kaplarını yerleştireceğiz. Bizlere emanet olan sokak hayvanlarımız için her şey düşünülerek tasarlandı. Büyükşehir olarak hayvanlarımızın tedavi, beslenme ve su ihtiyaçlarının karşılanması noktasında ne kadar hassas bir belediye olduğumuz biliniyor. Her canlının suya ihtiyacı vardır. Sokak hayvanlarımızın da bu ihtiyacını gözeterek yapılan bu çalışma çok değerli” ifadelerini kullandı.

SAMSUN HABER HATTI