ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 03-07-2020 11:42   Güncelleme : 03-07-2020 17:22

Samsun'da şoke eden olaylar! Biri oğlunu diğeri kızkardeşini vurdu

Samsun'da meydana gelen iki ayrı olayda biri oğlunu, diğeri de kız kardeşini tabancayla bacaklarından vurdu. Yaralanan 2 kişi hastanede tedavi altına alındı.

Samsun'da şoke eden olaylar! Biri oğlunu diğeri kızkardeşini vurdu

Samsun'daki ilk olay Canik İlçesi Uludağ Mahallesi'nde meydana geldi. 22 yaşındaki M.A.Ç., kız kardeşi olan ve eşine boşanma davası açan bir çocuk annesi 19 yaşındaki Z.A'ya, eşyalarını almak için eve geldiği sırada tabancayla bacağına ateş etti. Yaralanan genç kadın Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Z.A'nın, bir süre önce kendisini ölümle tehdit ettiği gerekçesiyle ağabeyi hakkında Koruma tedbirleri kapsamında 6 ay süreyle yanına yaklaşmama kararı aldırdığı belirtildi. Yakalanan saldırgan çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.. 

OĞLUNU VURDU
İlkadım İlçesi Hançerli Mahallesi'ndeki diğer olayda ise 64 yaşındaki K.B., iddialara göre, 44 yaşındaki oğlu N.B'yi çıkan tartışma sonunda her iki bacağına tabancayla ateş ederek yaraladı. N.B, kaldırıldığı Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne tabancayla kendini vurduğunu öne sürdü. Ancak suçunu itiraf eden  baba K.B, polis tarafından gözaltına alındı. 

SAMSUN HABER HATTI