GÜNDEM
Giriş Tarihi : 19-05-2022 18:10

Samsun´da ´SoloTürk´ ve ´Türk Yıldızları´nın gösterisi nefes kesti

Samsun´daki 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında SoloTürk ve Türk Yıldızları gökyüzünde akrobasi gösterisi gerçekleştirdi. Samsunlular, gösterileri adeta nefeslerini tutarak izledi.

Samsun´da ´SoloTürk´ ve ´Türk Yıldızları´nın  gösterisi nefes kesti

Türk Hava Kuvvetleri Arobasi timi SoloTürk ve Türk Yldızları Samsun'daki 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda yine nefesleri kesen gösteri yaptı.

Samsun Doğu Park'ta binlerce kişinin  izlediği akrobasi gösterisi önce SoloTürk'ün birbirinden tehlikeli hareketleriyle başladı. Yüksek performanslı F-16 uçakla yapılan SoloTürk gösterisinde ortaya konan birbirinden tehlikeli hareketler izleyenleri gururlandırdı. SoloTürk'ün en düşük hızla havada adeta asılı kalması büyük coşkuyla alkışlandı.

Daha sonra sahneye Türk Yıldızları ekibinin yüksek performanslı jet uçakları çıktı. Türk Yıldızları'nın gökyüzündeki farklı akrobasi hareketleri adeta yürekleri ağıza getirdi.  Türk Yıldızları arkalarında bıraktıkları kırmızı-beyaz dumanlarıyla izleyenlerini adeta mest ederken, Doğu Parkı dolduran binlerce Samsunlu, gösteri sonunda kurulan stantlarda Türk Yıldızları ve SoloTürk'ün şapka, t-şört, anahtarlık, arma ve fularlarını günün anısına hatıra olarak satın almak için uzun kuyruklar oluşturdu.

SAMSUN HABER HATTI

AdminAdmin