ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 13-03-2020 13:06

Samsun'da vahşice öldürülen kadının katili oğlu çıktı

Samsun'un Bafra ilçesinde evinde bıçaklanarak vahşice öldürülen Gönül Güngör'ün katili oğlu B.Güngör'ün olduğu ortaya çıktı. Çorba içerken yakalanan anne katili tutuklandı.

Samsun'da vahşice öldürülen kadının katili oğlu çıktı

Samsun'un Bafra İlçesi Dededağı Mahallesi'nde altı depo olarak kullanılan 2 katlı evde dün  meydana gelen olayda, 5 çocuk annesi 55 yaşındaki Gönül Güngör  uğradığı bıçaklı saldırıda korkunç şekilde hayatını kaybetti. Kadının cansız bedeni yakınları tarafından bulundu.

Olay yerinde jandarma ekiplerinin yaptığı incelemede suçta kullanılan kanlı bıçak bulundu. Olay sonrası kayıplara karışan ve cinayetin faili olarak aranan kadının evli olan 32 yaşındaki oğlu B.Güngör ise dün akşam bir lokantada çorba içerken yakalandı. Akli dengesinin yerinde olmadığı öne sürülen B.Güngör sorgulamasında cinayeti itiraf ettiği iddia edildi. Güngör tutuklanarak cezaevine konuldu.

Bu arada olay sırasında kadının eşinin Bafra ilçesinde kurulan pazar yerinde satış yaptığı, birlikte kaldıkları küçük çoçuklarının ise işe gitmesi nedeniyle Gönül Güngör'ün evde tek başına kaldığı belirtildi.

SAMSUN HABER HATTI