GÜNDEM
Giriş Tarihi : 02-08-2018 17:24   Güncelleme : 02-08-2018 17:24

Samsun'da yaşlı adamı öldüresiye döven saldırgan tutuklandı

Samsun’un Bafra ilçesinde 72 yaşındaki Sebahattin Yılmaz’a önce araçla su sıçratan, daha sonra da 11 yumruk atarak öldüresiye döven şüphelilerden Cemal İ. tutuklandı. Diğer şüpheli ise serbest bırakıldı.

Samsun'da yaşlı adamı öldüresiye döven saldırgan tutuklandı

Samsun'un Bafra ilçesinde 10 gün önce araçla yanından geçtikleri sırada su sıçrattıkları 72 yaşındaki Sebahattin Yılmaz'ı kendilerine el-kol hareketi yapması üzerine geri dönerek 11 yumruk darbesiyle öldüresiye döven, yakalandıktan sonra ise serbest bırakılan şüphelilerin bu durumu kamuoyunda büyük tepki çekti. 

Yaşlı adamın dövülme görüntülerinin ortaya çıkmasından sonra Bafra Cumhuriyet Başsavcılığı'nca tekrar gözaltı kararı verilen şüphelilerden Çağatay Y.D. Eskişehir'de bulunan Çarşı Polis Merkezi Amirliğine teslim oldu.  Yaşlı adamı dövdüğü belirtilen, uyuşturucu ve mala zarar verme gibi suçlardan 5 ayrı sabıkası olduğu ileri sürülen Cemal İ. ise Ankara Altındağ İlçe Emniyet Müdürlüğü sivil ekipleri tarafından yakalandı.

Ankara ve Eskişehir'de adliyeye çıkarılan zanlıların ifadeleri Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla alındı. Şüphelilerden Cemal İ. "Beden ve ruh bakımından kendisini savunamayacak durumda bulunan kişiye yönelik" kasten yaralama suçundan Bafra Sulh Ceza Hakimliğince tutuklandı. Çağatay Y.D. ise adli kontrol tedbiri kararıyla serbest bırakıldı.

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA