24 EYLÜL 2018

Samsun´da yılbaşı tedbirleri alındı

Samsun´da halkın yeni yıla huzur ve güven içinde girmelerini sağlamak amacıyla alış veriş merkezlerinde, sokaklarda, parklarda ve karayolunda emniyet ve trafik tedbirleri arttırıldı.

Samsun´da yılbaşı tedbirleri alındı

Samsun Valiliği, halkın yılbaşını huzur ve güven içerisinde geçirebilmeleri için il genelinde emniyet ve trafik yönünden tedbirlerin alındığı açıkladı.

Valilik tarafından yapılan yazılı açıklamada, "Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde ziyaret ve alış veriş yapmalarını sağlamak için kalabalık olan alış veriş merkezlerinin bulunduğu sokaklar, ana arterler ile caddelerde, parklarda, bahçelerde, havaalanı, terminal ve istasyonlarda, şehir içerisinde ve şehirlerarası devlet karayollarında yaya ve araç trafiğine karşı ilave personel görevlendirerek emniyet ve trafik tedbirleri artırılmıştır. Halkımızın huzur ve güven ortamını bozacak davranışların 155 Polis İmdat ve 156 Jandarma İmdat Hattı’na, Sağlık için 112 Acil Sağlık Hizmetlerine, Yardım için 122 Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi'ne, belediye hizmetleri için de 153 Zabıta Hattı'na bildirmeleri önem arz etmektedir. Özellikle ikamet alanlarında havaya ateş edilme şeklindeki olayların engellenmesi için sokak aralarında çok sayıda resmi ve sivil personelle gerekli emniyet tedbirleri alınmış olup, halkımızın huzur ve güven ortamında yılbaşını geçirmelerini sağlamak için en üst düzeyde çalışmalara devam edilecektir" denildi.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 2 kadının cesedi bulundu
2 kadının cesedi bulundu
Vahşet: Eşini ve oğlunu öldürüp kaçtı
Vahşet: Eşini ve oğlunu öldürüp kaçtı