GÜNDEM
Giriş Tarihi : 10-06-2020 10:49   Güncelleme : 10-06-2020 10:49

Samsun'da yolda bulduğu parayı zabıtaya teslim etti

Samsun'un İlkadım ilçesinde A.A. kaldırım üstünde bulduğu bir miktar parayı İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne teslim etti.

Samsun'da yolda bulduğu parayı zabıtaya teslim etti

Samsun İlkadım ilçesi İlyasköy Mahallesi Gebi Caddesi'nde giderken kaldırım  üzerinde 350 TL bulan A.A. parayı sahibine teslim edilmek üzere İlyasköy Polis Karakoluna götürdü. Burada parayı İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne teslim etmesi için yönlendirdiği A.A. Alo 153 hattını aradı. 

Ardından da bulunan para  zabıta ekiplerine tutanak ile teslim edildi.  İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürü Şeref Sarı; “Duyarlı vatandaşlarımız zaman zaman ehliyet, nüfus cüzdanı, nakdi para, çanta vb kayıp eşyaları bulup bize teslim ediyorlar. Bizlerde bu bulunan eşyaları tutanakla teslim alıp araştırma yaparak kayıp eşyaları sahiplerini bularak teslim ediyoruz. Aynı şekilde ilçemizde görev yapan ekiplerimizde zaman zaman bu tip olaylarla karşılaşıyor. Bizler halkımızın hem can güvenliğini hem de mal güvenliğini koruyoruz. A.A. adlı vatandaşımıza duyarlılıpından dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.

SAMSUN HABER HATTI