GÜNDEM
Giriş Tarihi : 13-11-2019 16:52   Güncelleme : 14-11-2019 14:18

Samsun'daki kazada yaralanan genç kurtarılamadı

Samsun'un Vezirköprü İlçesi'nde 8 gün önce meydana gelen kazada ağır yaralanan henüz 17 yaşındaki Sedat Şimşir, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Samsun'daki kazada yaralanan genç kurtarılamadı

Samsun'un Vezirköprü İlçesi İncesu mevkiinde 8 gün önce meydana gelen kazada, 18 yaşındaki Oğuzhan E. idaresindeki motosiklet ile Ramazan Y.'nin kullandığı otomobil çarpıştı.

Kazada motosiklet sürücüsü Oğuzhan E. ve arkasında bulunan 17 yaşındaki Sedat Şimşir ile otomobil sürücüsü  Ramazan Y. yaralandı. Yaralılardan durumu ağır olan Sedat Şimşir, Vezrköprü Devlet Hastanesi'nde yapılan müdahalenin ardından Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Ancak 8 gündür hastanenin yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi veren genç, doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

ORGANLARI 4 HASTAYA HAYAT VERECEK
Bu arada   Vezirköprü Göl Çok Programlı Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencisi Sedat Şimşir'in ailesi çocuklarının organlarını bağışladı. Şimşir'in karaciğeri ve böbrekleri alınarak, organ bekleyen 4 ayrı hastaya nakledilmek üzere askeri uçakla Erzurum'a gönderildi.

SAMSUN HABER HATTI