19 MART 2019
Advert
Advert

Samsung Cep Telefonu

Son yıllarda her kullanıcıya ve bütçeye göre telefon çıkartmayı başarmakta olan Samsung cep telefonu markası satış hacmini her geçen yıl artırmaktadır.

Samsung Cep Telefonu

2000 yılından itibaren cep telefonu piyasasının liderinin Nokia olduğu görülmektedir. 2010 ve daha sonraki yıllara gelindiğinde ise akıllı cep telefonları piyasaya çıktığı görülmektedir. Akıllı cep telefonları piyasaya çıkınca, Nokia markasının bu yeni oluşuma ayak uyduramadığı görülmekte olup adeta piyasadan yavaş yavaş yıllar geçtikçe kaybolduğu görülmektedir. Samsung cep telefonu markası 2007 ve daha sonraki yıllarda yaptığı atak ile Nokia markasını geride bırakmış ve büyük bir satış hacmi yakaladığı izlenmektedir. Kullanıcıların talebine ve yeni oluşturulan teknolojiye hem ayak uydurup hem de özgün teknolojiler yaratmaktadır. Kamerası, işletim sistemi, ekran boyutları, hızı ve kullanım kolaylığı açısından çoğu markaya göre fark yaratmaktadır.

Samsung Cep Telefonu Özellikleri

Son yıllarda her kullanıcıya ve bütçeye göre telefon çıkartmayı başarmakta olan Samsung cep telefonu markası satış hacmini her geçen yıl artırmaktadır. Özellik olarak Android işletim sistemi kullanmaktadır. Kamera olarak ise modeller arasında büyük bir fark bulunmasa da elit modellerinde en son teknoloji kamerasını kullanmaktadır. Telefonu not defteri ve kullanışlı bir şekilde kullanmak isteyen müşteriler için note modelini piyasaya çıkarmış olup, bakıldığı zaman bu modelin yeterince tutulduğu gözlemlenmektedir. Daha sağlam ve fiyatı uygun telefon isteyenler için ise A serisini yani çelik kasa modelini piyasaya sürmektedir. Daha hafif ve kibar telefon isteyenler için E ve J serilerini piyasaya sunmaktadır. Samsung daha elit kesim için ise Note ve S modellerini piyasaya sunmaktadır. Orta geliri olan müşteriler için ise C serisi modelinin yeni modellerini çıkarmaya devam etmektedir. Ekran olarak her serinin küçük, orta ve büyük ekran modellerini çıkarmaktadır. Android işletim sistemi her telefonda olduğu gibi kullanıcının kullanmasına bağlı olarak ömrü kısalıp uzamaktadır. Sürekli oyun ve ağır uygulamaları çalıştıran bir kullanıcının telefon veya Android sistem ömrü kısa olmaktadır.

Samsung Cep Telefonu Kullanıcı Memnuniyeti

Genel olarak ülkemizde özellikle 2007 yılından itibaren bir talep patlaması yaşandığı görülmektedir. Kullanıcı yorumları ele alındığında büyük bir oranda memnuniyet oranı olduğu gözlemlenmektedir. Android işletim sistemi kullandığı için bazı Samsung cep telefonu kullanıcıları telefonun yavaşladığı şikayeti yaptığı gözlemlenmektedir. Diğer yandan cep telefonların dış kaplamasının aşındığı gibi şikayetler alınmaktadır. Samsung Türkiye pazarına önem vermekte olup şikayetleri göz önünde bulundurmaktadır. Her geçen sene Samsung daha kaliteli ve hızlı telefonlar yapma adına teknolojisini geliştirmektedir.

Samsung cep telefonu almak istiyorsanız https://www.incehesap.com/  adresini ziyaret edebilir ve dilediğiniz ürün için hizmet alabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hasan Togar: Tekkeköy'e yaptıklarımızı dost ve düşman herkes gördü
Hasan Togar: Tekkeköy'e yaptıklarımızı dost ve düşman herkes gördü
Eşiyle restoranda yemek yiyen kuaförü bıçaklayarak öldürdü
Eşiyle restoranda yemek yiyen kuaförü bıçaklayarak öldürdü