GÜNDEM
Giriş Tarihi : 19-12-2020 02:03   Güncelleme : 19-12-2020 02:03

Samsunlu hemşire ve polis memuru Koronavirüs kurbanı

Samsun'da hastanede hemşire olarak görev yapan Meral Arbağ ile Çorum'da görevli Samsunlu polis memuru Mehmet Haşim Gültekin yakalandıkları Koronavirüs hastalığından dolayı hayatını kaybetti.

Samsunlu hemşire ve polis memuru Koronavirüs kurbanı

Samsun'udaki Bafra Devlet Hastanesi'nde hemşire olarak görev yapan 41 yaşındaki Meral Arbağ, 10 gün önce Koronavirüse yakalandı. Görev yaptığı hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavi gören 2 çocuk annesi Meral hemşire yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti. Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Meral hemşire için başsağlığı mesajı yayınladı ve ""Kovid-19 nedeniyle vefat eden Bafra Devlet Hastanesi'nde görevli hemşiremiz Meral Arbağ'a Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabırlar dilerim. Sağlık camiamızın başı sağ olsun" dedi.

SAMSUNLU POLİS MEMURU DA KORONAVİRÜS KURBANI
Bu arada Çorum Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Mehmet Haşim Gültekin de Koronavirüs hastalığından dolayı tedavi gördüğü Hitit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaşam mücadelesini kaybetti. 46 yaşındaki polis memuru Samsun'un Terme İlçesi'nde toprağa verilecek.

SAMSUN HABER HATTI