21 EYLÜL 2018

Samsunlu İngilizce okutmanı Öznur´dan acı haber geldi

Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi Ermenek Meslek Yüksekokulu´nda İngilizce okutman olarak görev yapan ve arkadaşıyla birlikte 2 gündür kayıp olan 31 yaşındaki Öznur Katan´dan acı haber geldi. Samsunlu olan Öznur Katan´ın, Maden Mühendisi Gökhan Uyar´ın kullandığı aracın uçuruma düşmesi sonucu arkadaşıyla birlikte hayatını kaybettiği ortaya çıktı.

Samsunlu İngilizce okutmanı Öznur´dan acı haber geldi

Karaman'ın Ermenek ilçesinde 2 gündür kendilerinden haber alınamayan Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi Ermenek Meslek Yüksekokulu'nda İngilizce okutmanı 31 yaşındaki Öznur Katan ile Maden mühendisi arkadaşı 25 yaşındaki Gökhan Uyar’ın cansız bedenleri, 100 metrelik uçuruma yuvarlanan cipte bulundu.

Pazar günü maden mühendisi Gökhan Uyar'ın, arkadaşından emanet aldığı 70 E 7771 plakalı ciple Samsunlu olan Öznur Katan’ı evinden alarak gezintiye çıktıktan sonra Ermenek ilçesi Arpa Kırı mevkiinde 100 metrelik uçuruma taklalar atarak yuvarlandığı belirtildi. Kazadan 2 gün sonra farkedilen kazada yaşamlarını yitiren iki arkadaştan Gökhan Uyar'ın cenazesi ikindi namazının ardından Ermenek ilçesine bağlı Güneyyurt beldesinde toprağa verildi.

Öznur Katan'ın cenazesi ise perşembe günü Samsun'un Canik ilçesinde yapılacak tören sonrası son yolculuğuna uğurlanacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
e-posta ile gelen büyük tuzak
e-posta ile gelen büyük tuzak
Feci kaza, öğretmen çifti ayırdı
Feci kaza, öğretmen çifti ayırdı