ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 26-11-2019 01:53

Samsunlu üniversiteli genç kurtarılamadı

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Alaplı Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigorta Bölümü öğrencisi 20 yaşındaki Özcan A. kullandığı yüksek dozdaki madde nedeniyle kaldırıldıĞı hastanede 5 gün boyunca verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. Üniversiteli genç Samsun'un Çarşamba ilçesinde toprağa verilecek.

Samsunlu üniversiteli genç kurtarılamadı

Edinilen bilgilere göre, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Alaplı Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigorta Bölümü  öğrencisi Özcan A., arkadaşlarıyla birlikte eğlenirken, iddialara göre yüksek dozda madde kullanmaktan dolayı rahatsızlandı. 

Arkadaşları tarafından özel bir hastaneye getirilen Özcan A., durumunun ağırlaşması üzerine Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Ancak genç, hastanenin yoğun bakım ünitesinde 5 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti ve yaşamını yitirdi. Özcan A. Samsun'un Çarşamba İlçesi Çınarlık Mahallesi'nde Salı günü toprağa verilecek.

Bu arada olayla ilgili gözaltına alınan üniversiteli gencin arkadaşları Durmuş G. ile Gökhan I. çıkarıldığı nöbetçi mahkemece  adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

SAMSUN HABER HATTI