GÜNDEM
Giriş Tarihi : 10-12-2020 13:00   Güncelleme : 10-12-2020 13:00

Samsunspor 2. Başkanı Koronavirüs'ten hayatını kaybetti

TFF. 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un 2. Başkanı Mustafa Kemal Erkanat yakalandığı Koronavirüs hastalığından kurtulamayarak hayatını kaybetti.

Samsunspor 2. Başkanı Koronavirüs'ten hayatını kaybetti

Yılport Samsunspor'un 2. Başkanı ve Yıldırım Şirketler Grubu'nun İcra İdari Görevlisi olarak görev yapan Mustafa Kemal Erkanat, yapılan Koronavirüs testi pozitif çıkması nedeniyle 3 hafta önce İstanbul^da özel bir hastanede tedavi alına alındı.

Ancak Mustafa Kemal Erkanat, tedavi sırasında durumu ağırlaştı ve yoğun bakım ünitesine  alındı. Bu sabah sabah ise 58 yaşında yaşamını kaybetti. İstanbul Teknik Üniversitesi Havacılık ve Uzay Mühendisliği Bölümü mezunu olan Erkanat'ın cenazesi Koronavirüs tedbirleri kapsamında  Cuma günü saat 14.00'te Samsun Kıranköy Mezarlığı'ndaki aile kabristanlığında toprağa verilecek.

SAMSUNSPOR'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
Bu arada Samsunspor Kulübü'nden yaılan yazılı açıklamada,  "Görev aldığı süre boyunca kulübümüz ve geleceğimiz olarak gördüğü akademi için tüm enerjisini ortaya koyan, etrafındaki herkes için hayatı güzelleştirmeyi kendine amaç edinen Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Başkan Yardımcımız Mustafa Kemal Erkanat'ı tedavi gördüğü hastanede bu sabah kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Başkan Yardımcımıza Allah'tan rahmet, başta acılı ailesi olmak üzere sevenlerine, camiamıza ve Türk futboluna başsağlığı dileriz. Yerin asla dolmayacak Mustafa Kemal Erkanat" denildi.
 

SAMSUN HABER HATTI