SPOR
Giriş Tarihi : 20-01-2020 14:48   Güncelleme : 21-01-2020 01:11

Samsunspor antrenmana pankart ile çıktı

Samsunsporlu futbolcular ve teknik heyet, acı kazanın yıldönümünde antrenmana ’20 Ocak 1989 Unutmadık, Unutmayacağız’ pankartı ile çıktı.

Samsunspor antrenmana  pankart ile çıktı

Samsunspor kafilesinin 31 yıl önce geçirdiği kazada hayatlarını kaybeden Teknik Direktör Nuri Asan, futbolcular Muzaffer Badalıoğlu, Mete Adanır ve Zoran Tomic ile otobüs şoförü Asım Özkan'ın ölüm yıldönümü nedeniyle Kırmzı-Beyazıların bugünkü antrenmanı buruk geçti.

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, teknik heyet ve futbolcular Nuri ASan Tesisleri'ndeki antrenmana ’20 Ocak 1989 Unutmadık, Unutmayacağız’ pankartı ile çıktı.  1 dakikalık saygı duruşu sonrasında ise Başkent Akademi Futbol Kulübü maçı hazırlıklarına start verildi.

Futbolcuların antrenmanı ısınma hareketleriyle başladı, dayanıklılık koşusu ile başladı, dar alan paslaşmasının ardından son buldu. İdmana sakatlıkları bulunan Okan Dernek, Bünyamin Cesur Karataş, Yalçın Kılınç ve Erkam Reşmen katılmadı. Ahmet Altın ise takımdan ayrı düz koşu yaptı.

FUTBOLCULARDAN KABRİSTAN ZİYARETİ

Bu arada antrenman sonrasında Samsunspor Kulübüm Genel Menajeri Mustafa Aztopal, Teknik Menajer Yücel Uyar,T eknik Direktörü Ertuğrul Sağlam , tek ekip ve futbolcular  31 yıl önce meydana gelen kazada hayatını kaybeden Teknik Direktör Nuri Asan ve otobüs şoförümüz Asım Özkan’ın kabrini ziyaret etti.

SAMSUN HABER HATTI

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA